تور مالزی

از شلوغی شهر خارج شوید و پا به بهشت پرندگان بگذارید. این پارک خانه 380 گونه از پرندگان و در کل بیش از 5000 پرنده و همچنین بزرگترین پارک پرندگان دنیا می‌باشد که نباید تماشای آن را در تور مالزی از دست داد. در این پارک برنامه‌های متنوع مانند اجرای پرندگان اجرا میگردد. شما همچنین میتوانید به قدم زدن بر روی پل معلق و تماشای بلند‌ترین آبشار ساخته دست بشر که در این پارک قرار گرفته اند بپردازید.

دلفین های این دریاچه که از تایلند به این مکان آورده شده است به دلیل اینکه رنگ پوستشان به صورتی گرویده است معروف هستند. 6 دلفین این دریاچه در تانکی به عمق 5/4 متری حاوی آب دریا و مشابه زیستگاه طبیعی این دلفین هاست زندگی می کنند.

 

از مراکز دیدنی و تفریحی کشور سنگاپور میتوان جزیره سنتوزا به معنای صلح و آرامش را نام برد اگر در تور مالزی سنگاپور شرکت کردید و به شهر سنگاپور سفر کردید سری به دنیای زیرآب سنتوزا سنگاپور بزنید در این مکان انواع آکواریوم های زیبا به نمایش گذاشته شده است که می توانید در این مکان عکسبرداری کنید در قسمت زیر بیشتر با این مکان آشنا می شوید.

 

سنگاپور یکی از کشورهای ساحل دار و زیبا در همسایگی مالزی است که ایرانی ها این کشور را بسیار دوست دارند چرا که طبیعت بسیار بکری دارد. یکی از نمونه های جاذبه های گردشگری در تور مالزی سنگاپور در این مکان این است که به پارک های طبیعی بروید و لحظاتی را در آن جا بیارامید! یکی از بهترین مراکز تفریحی سنگاپور که تا کنون گردشگرها به آن علاقه نشان داده اند جایی جز پارک مرلیون نیست.

سنگاپور که همسایه مالزی است یکی از زیباترین کشورهای آسیای جنوب شرقی است. یکی از دیدنی های سنگاپور برای گردشگرانی که تور مالزی سنگاپور را بر می گزینن ، محله چینی ها در سنگاپور می باش . این مکان در سال 1821 هنگامی که اجناس ارزان قیمت چینی از شهر Xiamen Fujian چین وارد سنگاپور شد بازگشایی شد. مسافرین که از چین آمده بودند و همگی مرد بودند در اطراف جنوب رودخانه سنگاپور که به Telok Ayer معروف است مسکن گزیدند.

صفحه1 از3

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور