تور مالزی

باغ پرندگان ، سنگاپور

از شلوغی شهر خارج شوید و پا به بهشت پرندگان بگذارید. این پارک خانه 380 گونه از پرندگان و در کل بیش از 5000 پرنده و همچنین بزرگترین پارک پرندگان دنیا می‌باشد که نباید تماشای آن را در تور مالزی از دست داد. در این پارک برنامه‌های متنوع مانند اجرای پرندگان اجرا میگردد. شما همچنین میتوانید به قدم زدن بر روی پل معلق و تماشای بلند‌ترین آبشار ساخته دست بشر که در این پارک قرار گرفته اند بپردازید.

باغ پرندگان جورونگ، یک باغ با مفهومی مشابه با پارک‌های باز است که در آن جاذبه‌های مختلفی قرار داشته و پرندگانی که در منطقه بی‌ همتا به‌حساب می‌آیند، زندگی می‌کنند. این پارک به‌صورت تخصصی به نگهداری از پرندگان جنوب شرق آسیا می‌پردازد و درعین‌ حال نیز مجموعه‌ای رنگارنگ از پرندگان مناطق حاره‌ای را در اختیار دارد.

این باغ وحش با شکوه با مساحت 90 هکتار در برگیرنده بیش از 2000 حیوان از سراسر جهان می باشد که بسیاری از این حیوانات آزاد هستند و تنها با حفاظ های طبیعی از قبیل آب یا بوته ها نگهداری می شوند. این باغ مامن بیش از ۸ هزار پرنده از ۶۰۰ گونه مختلف در سراسر جهان است.

این پارک توانسته است به‌ صورت همزمان هم افراد محلی و هم افراد خارجی را به‌ سوی یادگیری و کسب تجربه درباره زندگی و اقلیم طبیعی پرنده‌های موجود در این منطقه تشویق کند.بر اساس همین امر این باغ پرندگان توانسته است جوایز متعدد گردشگری را در سطح بین ‌المللی و محلی به دست بیاورد.

همچنین این باغ به علت داشتن بزرگ‌ ترین مسیر پیاده ‌روی در قفس پرندگان مشهور است که در آن بلندترین آبشارهای دست‌ ساز جهان با ارتفاعی بیش از ۳۰ متر قرار دارند. در این مکان می توانید صبحانه ای دلپذیر مشتمل بر نان تست و تخم مرغ و کرنفلکس و اقسام میوه های گرمسیری ( به صورت اختیاری ) میل نمابید کما اینکه بعید نیست در این حین اورانگوتانی به شما هنگام صرف صبحانه بپیوندد.

شما مسافران عزیز تور مالزی سنگاپور همچنین میتوانید در برنامه‌ های مختلف شام و ناهار درون پارک شرکت نمایید و یا از رستوران‌های اطراف پارک استفاده کنید. دست آخر نیز میتوانید با بازدید از فروشگاه سوغاتی‌ها و یادگاری ها، هدیه ای به سوغات برای عزیزانتان و یا به یادگار برای خودتان تهیه نمایید.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور