تور مالزی

بلندی های گنتینگ

بلندی های گنتینگ، مجموعه تفریحی  و تجاری است و بالای کوه های تی‌تی وانسگا در ۴۵ کیلومتری کوالالامپور قرار دارد. در این منطقه، گردشگران تور مالزی می توانن در آرامش طبیعت خستگی زندگی شهری را به در کنند. این گردشگاه، آب و هوای خنک و کوهستانی و امکانات تفریحی متعددی همچون پارک های آبی دارد و بعضی های آن را لاس وگاس مالزی نیز می نامند. با ماشین، از کوالالامپور تا بلندی های گنتینگ فقط یک ساعت راه است.

 

به دلیل همین امکانات تفریحی، گاهی اوقات شنیده شده که آنرا لاس وگاس مالزی بنامند.شما میتواند با ماشین شخصی خود، از کوالالامپور تنها طی یک ساعت به بلندی های گنتینگ بروید که نزدیکی آن به پایتخت مزیت بزرگی به حساب می آید.

سری لیم گوه تونگ شخصیست که برای اولین باردر سال ۱۹۶۴،برنامه ریزی جهت پیدایش یک مجموعه تفریحی در بلندی های گنتینگ راانجام داد. ایشان با توجه به آب و هوای گرمسیری و استوایی کشور مالزی ,پیش بینی کرد که ساخت چنین مجموعه هایی که امکان اقامت و تفریح را برای گردشگران تور مالزی و مشتاقان زیادش فراهم بیاورد، قطعا بسیار مفید واقع می شود.

علاوه بر این، شما می توانید هیجان زیادی برای رسیدن به ارتفاعات گنتینگ تجربه کنید با استفاده از تله کابین مجموعه که حدود ۳٫۳۸ کیلومتر طول دارد و رکوردی دیگر به این گردشکاه نسبت داد بلند ترین و سریع ترین تله کابین آسیای جنوب شرقی می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور مالزی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مالزی | رزرو تور مالزی | تور مالزی ارزان | هتل های مالزی | تور سنگاپور | تور مالزی و سنگاپور

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت